CROSSWAY 2018

CROSSWAY: Komfortné a všestranné na jednej strane a rýchle, štýlové a moderné na strane druhej

Naše modely CROSSWAY sú jedny z najvšestrannejších bicyklov v našej kolekcii 2018. Osvedčená rada bicyklov, ktorá dostala v sezóne 2018 nový rám TFS, ponúka perfektné spojenie komfortu, radosti a všestrannej funkcionality. Je vhodná pre trénovanie kondície, ako dopravný prostriedok alebo pre pokojné jazdenie po lesných a poľných cestičkách. Vyrobené z vysokokvalitnej ľahkej hliníkovej zliatiny, s možnosťou osadenia blatníkov, nosičov a stojanu, sú modely CROSSWAY perfektnou voľbou pre každodenné využitie.

V sezóne 2018 máme v ponuke nový rám CROSSWAY TFS. Hlavnými dizajnovými vlastnosťami tohto inovovaného rámu s moderným nádychom vzhľadu horských bicyklov sú zvažujúca sa horná rámová trubka ako aj elegantne ukryté káble pod spodnou rámovou trubkou. Kónická hlavová trubka ponúka dodatočnú presnosť ovládania a sedlová trubka s priemerom 30,9 mm umožňuje inštaláciu teleskopickej sedlovky pre dodatočné sebavedomie v technických úsekoch. Takisto sme v ráme zväčšili priestor pre pneumatiky, vďaka čomu je možné do bicykla osadiť širšie plášte, ktoré jazdcom ponúknu lepší grip v teréne a zároveň aj lepší komfort na ceste do práce.

Modely CROSSWAY sú dostupné aj vo verzii so zníženou hornou rámovou trubkou pre jednoduchšie nasadanie.

NOVÝ RÁM

Nový rám CROSSWAY TFS sa vzhľadovo približuje ku horským bicyklom s prvkami ako zvažujúca sa horná rámová trubka pre ľahšie nasadanie a vedenie laniek ukryté pod dolnou rámovou trubkou. Kónická hlavová trubka poskytuje precízne ovládanie. Sedlová trubka má priemer 30,9 mm, vďaka čomu je do rámu možné založiť teleskopickú sedlovku pre istejšiu a sebavedomejšiu jazdu v teréne, ak je to potrebné.

NÍZKA HORNÁ TRUBKA

Pre splnenie požiadavky na ľahšie nastupovanie a zostupovanie z bicykla sú takmer všetky modely CROSSWAY dostupné aj vo verzii so zníženou hornou rámovou trubkou. Vďaka tomu poskytujú možnosť výberu vhodného modelu bez kompromisov na komponentoch alebo funkcionalite.

ÚČINNÉ KOTÚČOVÉ BRZDY

Okrem vstupných modelov sú všetky bicykle CROSSWAY vybavené hydraulickými kotúčovými brzdami, ktoré zaručujú spoľahlivú a silnú brzdnú účinnosť, akú si vyžaduje jazda v teréne, či v hektickej cestnej premávke, a to bez ohľadu na aktuálne počasie.

KOMFORT

Pre vyžehlenie akýchkoľvek nerovností na ceste sú modely CROSSWAY vybavené odpruženými vidlicami a na väčšine modelov aj odpruženými sedlovkami. Niektoré modely majú aj predstavce s nastaviteľným sklonom, vďaka čomu je možné nastaviť želaný posed. Na modeloch kategórie ACTIVE sú použité nastaviteľné quill predstavce, ktoré umožňujú nastavenie výšky riadítok vo veľkom rozsahu. Výnimkou sú športovejšie orientované modely, ktoré sú vybavené pevným typom sedlovky aj predstavca.

PRISPÔSOBIVOSŤ

Na všetky modely CROSSWAY je možné namontovať blatníky, nosiče batožiny a bočné stojany. Zvyšuje sa ich rozsah využitia a praktickosť pre každodenné nasadenie.

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Všetky modely CROSSWAY majú plášte s reflexnými prvkami na bočnej strane, čím zvyšujú viditeľnosť cyklistu na cestách.