eNINETY-NINE 2017

eNINETY-NINE: Dá vašim športovým ambíciám extra náboj

Zatiaľ čo modelom eBIG.SEVEN/NINE sa darí perfektne spojiť každodennú užitočnosť so športovou tradíciou v rámci hardtailov, v kategórii celoodpružených elektrobicyklov túto rolu perfektne zvláda nový eNINETY-NINE. Vďaka svojej športovej geometrii, nízkej výške rámu v mieste obkročenia a 100mm zdvihu odpruženia vpredu aj vzadu, zvláda túto úlohu naša nová elektro-29ka s ľahkosťou. Možnosť založenia blatníkov a dokonca aj stojanu len potvrdzuje jeho univerzálny charakter. Obzvlášť nízka hmotnosť len 19 kg pasuje tento model elektrobicykla do každej situácie. eNINETY-NINE je poháňaný osvedčeným motorom Shimano E6000 „Light Off-road“ v kombinácii s novou 504Wh batériou Shimano E8000.

 

MNOŽSTVO TRIKOV PRIPRAVENÝCH V RUKÁVE

Bočný stojan, ktorým sú vybavené všetky modely, dáva jasne najavo: eNINETY-NINE je verným spoločníkom vo vašom každodennom živote. Plne pripravený na osadenie nosičov a blatníkov, je tento celoodpružený elektrobicykel pripravený aj na tie najnáročnejšie každodenné výzvy.

PERFEKTNE VYVÁŽENÝ

Ak preferujete o jednu úroveň vyššiu "športovosť" ako pri modeloch eBIG.NINE / eBIG.SEVEN ,tak potom je pre vás eNINETY-NINE perfektnou voľbou. 100 mm zdvihu odpruženia vpredu aj vzadu, integrované do športovej ale pritom komfortnej geometrie premení denný výlet na tréningovú jazdu.

NA VEĽKOSTI ZÁLEŽÍ

Dokonca aj nemotorizovaná verzia NINETY-NINE ukázala prednosti 29-kových kolies - perfektné podmienky pre to, aby sme variantu s motorom STePS tiež postavili na väčších kolesách. Stabilné a komfortné - perfektné do akéhokoľvek terénu.

SMART ENTRY

Celoodpružené bicykle sa obvykle nachádzajú "mimo ujazdených ciest" - je preto zrejmé, že vnútorné vedenie káblov a hadičiek môže fungovať spoľahlivo len vtedy, ak je spravené "chytro". Vďaka technológii "Smart Entry" nevzniká žiadne klepotanie káblov o rám dokonca ani na drsnejších cestách a všetky komponenty fungujú tak ako majú.

OZAJSTNÝ TÍMOVÝ HRÁČ

Batéria série Shimano STePS E8000 s kapacitou 500Wh ponúka citeľne viac energie ako jeho bratranec E6000 - čo je veľmi dôležité pre horských e-cyklistov, ktorí jazdia v takých terénoch a zdolávajú také profily trás, ktoré vyžadujú z človeka aj stroja úplne všetko. V kombinácii s overeným motorom STePS E6000 ponúka náš eNINETY-NINE všestranný výkonnostný charakter.

 

Modely

Prehľad modelov rady eNINETY-NINE aj s kompletnými špecifikáciami nájdete tu.