eONE-SIXTY 2017

eONE-SIXTY: Hravý enduro bicykel, ktorý nepotrebuje „shuttle service“.

Keď sa povie enduro, znalému človeku sa automaticky vybavia pojmy ako „lanovka“, „vynáška“ a „bikepark“. Enduro jazdci sa nezvyknú hanbiť použiť lanovku, či iný vhodný prostriedok pre dopravu až hore na kopec. Pretože enduro bicykle nechávajú prejaviť svoje silné stránky najmä v zjazdoch, v prípade ozaj náročných stúpaní majú naopak veľké rezervy. Naši šikovní konštruktéri preto zobrali celkom nové ONE-SIXTY a integrovali doň vlastný „shuttle service“: eONE-SIXTY! Tento 160/160mm celoodpružený enduro e-bicykel so svojim celohliníkovým rámom ponúka najmodernejšie črty, ako je aj kompletne vnútorné vedenie káblov s použitím technológie „Smart Entry“. Vďaka pneumatikám 650b+, kolesám štandardu Boost, motoru Shimano E8000 STePS a obratnej a hravej geometrii zameranej na rýdzu zábavu (440mm „reach“ pri veľkosti rámu M) je náš eONE-SIXTY čistokrvné celoodpružené enduro a na trailoch ponúka rovnako skvelú zábavu, ako nové ONE-SIXTY bez motora. Otázkou teraz je: objednať si odvoz alebo proste vyšliapať až navrch?

 

HRAVOSŤ V KAŽDOM VLÁKNE

Geometria nášho výkonného bicykla hovorí za všetko: 440mm dlhý rám (hodnota Reach vo veľkosti M), 439mm dlhá zadná stavba, uhol sedlovky 75° a uhol hlavovej trubky 66,5° - do celoodpruženého elektrobicykla sa proste už viac zábavy vtesnať nedá.

CHRÁNIČ REŤAZE

eONE-SIXTY je čistokrvné Enduro. Bodka. Preto je prirodzene osadené na mieru ušitým chráničom zadnej stavby. A pretože vieme, akými náročnými trailami chodíte hore, zabezpečí vám to, že sa sebaisto môžete spustiť dole druhou stranou.

TRUNNION MOUNT

Nový tlmič "Metric Shock" od Rock Shox s ich novým štandardom úchytu "Trunnion Mount" poskytuje väčší priestor v hlavnom rámovom trojuholníku. Výhoda: viac miesta pre ešte nižšie položenú hornú rámovú trubku vďaka medšej výške tlmiča pri zachovaní rovnakého zdvihu.

SMART ENTRY

Naše enduro-bicykle majú tvrdší život ako akákoľvek iná kategória. Preto je jasné, že káble a hadičky nemajú na vonkajšej strane rámu čo robiť. Vďaka našej chytrej technológii "Smart Entry" preto káble ostávajú na svojom mieste, bez klepania o rám, aj v najdrsnejších podmienkach - a to vrátane hadičky diaľkového ovládania teleskopickej sedlovky.

JAZDA S BOOSTOM

Štandard "Boost" vpredu aj vzadu. O 6 mm šíršie náboje kolies v porovnaní s klasickými nábojmi tak majú výslednú šírku 148 mm a dodávajú kolesám eONE-SIXTY citeľne väčšiu tuhosť a pevnosť. A nie je potrebné uvádzať čoho sú schopné.

650B+

Široké pneumatiky Plus ponúkajú ohromné množstvo trakcie, priľnavosti v zákrutách, odolnosť voči defektom ako aj tlmiace schopnosti. V skratke: Plus sa rovná zábave! Nie je preto prekvapením, že na zábavu orientovaný bicykel ako je eONE-SIXTY jazdí práve na tomto novom formáte pneumatík.

Modely

Prehľad modelov rady eONE-SIXTY aj s kompletnými špecifikáciami nájdete tu.