MISSION CX

PRETEKANIE, TRÉNING, DOPRAVNÝ PROSTRIEDOK – VŠETKO V JEDNOM

Navrhnuté pre pretekanie, ale rovnako doma sa cíti aj v úlohe dopravného prostriedku alebo ako zimný bicykel. Náš nový MISSION CX kombinuje čistokrvné cyklokrosové gény s dlhým zoznamom vlastností, ktoré ho robia sofistikovaným bicyklom na každý deň. Neponúka len nový a moderný dizajn rámu, ale takisto aj upravenú geometriu s dostatočným priestorom na plášte aj špičky chodidiel ako aj integráciu najnovších štandardov. Kolekcia MISSION CX obsahuje okrem cenovo dostupných kvalitných hliníkových rámov aj ľahké a tuhé karbónové modely. Kvôli praktickosti sú lanká vedené vnútrom rámu a súčasťou sú aj montážne body na blatníky.

 

VÄČŠÍ PRIESTOR PRE PLÁŠTE
Náš nový MISSION CX má nový dizajn rámu s upravenou geometriou, vďaka ktorým je v ráme viac priestoru pre plášte ako aj väčšia vzdialenosť medzi predným kolesom a špičkami chodidiel. Obe tieto vlastnosti sú na točitých blatistých okruhoch veľmi dôležité.

SMART ENTRY
Všetky modely MISSION CX majú vnútorne vedenie laniek, bowdenov a hadičiek, ktoré sú upnuté pod ťahom, aby sme predišli klepaniu v náročnejšom teréne. Všetky vstupy sú kompletne vymeniteľné aby si vedeli poradiť s di2, hydraulickými hadičkami, bowdenmi, atď.

PRISPÔSOBIVOSŤ
Všetky modely MISSION CX majú možnosť osadenia blatníkov, čím sa stávajú všestrannejšími, obzvlášť ak sú používané ako tréningové bicykle alebo ako dopravný prostriedok. Na karbónových modeloch môžete ponechať odnímateľný mostík zadnej stavby, do ktorého môžete upevniť zadný blatník, alebo ho môžete zložiť pre čistejší vzhľad a viac priestoru pre plášte.

PEVNÉ OSKY
Karbónové aj hliníkové rámy (s výnimkou modelov CYCLO CROSS) sú vybavené 12mm pevnými oskami vpredu aj vzadu, ktoré rámu ponúkajú extra tuhosť. Nápomocné sú takisto aj pri presnom zarovnaní kotúča pri výmene kolies.

KARBÓNOVÉ VIDLICE
Všetky modely MISSION CX (s výnimkou modelov CYCLO CROSS) majú karbónové vidlice s kónickým krkom a 12mm pevnou oskou. Pevná oska má oproti klasickej 9mm vyššiu tuhosť, zatiaľ čo kónický krk zvyšuje vertikálnu tuhosť, čím poskytuje veľmi precízne ovládanie a zvýšenú sebadôveru v zákrutách.

KOTÚČOVÉ BRZDY
Všetky modely MISSION CX a CYCLO CROSS sú vybavené kotúčovými brzdami, ktoré poskytujú vysoký brzdný účinok bez ohľadu na počasie a množstvo blata vďaka ich umiestneniu pri strede kolesa. Nové modely MISSION CX majú navyše štandard uchytenia bŕzd „flat mount“ pre elegantnejšie umiestnenie zadného brzdového strmeňa na ráme.

 

Kompletnú ponuku modelov MISSION CX nájdete tu.