Jedinečný výpredaj starších modelov

Pripravili sme pre Vás jedinečnú akciu, týkajúcu sa výpredaja vybraných starších modelov bicyklov MERIDA.
Akcia bude mať zaujímavý a jedinečný priebeh, ktorý so sebou prináša aj istú dávku napätia a vzrušenia.

Ako to funguje?

Jedinečnosť tohto výpredaja spočíva v tom, že cena jednotlivých vybraných modelov bude postupne klesať, až kým sa nájde záujemca, ktorý si bicykel pri aktuálnej úrovni ceny objedná a zakúpi.

V okamžiku, kedy sa s cenou dostaneme na hladinu, ktorá bude zaujímavá pre väčší okruh záujemcov, nastupuje zmieňovaný moment napätia. Pre určenie záujemcu, ktorému bude príslušný bicykel prináležať, je rozhodujúca rýchlosť. V prípade počtu objednávok, prevyšujúceho počet bicyklov práve k dispozícii, rozhoduje rýchlosť objednávky. A to v duchu príslovia: "Kto skôr príde, ten skôr melie". Akonáhle bude príslušný model v danej veľkosti vypredaný, bicykel z ponuky zmizne. Viaceré modely ponúkané v rámci JEDINEČNÉHO VÝPREDAJA sú posledné kusy.

V kategórii JEDINEČNÝ VÝPREDAJ sú zaradené vybrané modely s uvádzanou predajnou cenou, za ktorú sú aktuálne k dispozícii. Predajná cena bicyklov bude v určitých intervaloch klesať. Intervaly nie sú pevné, ani časovo ohraničené, dané budú aktuálnym dopytom.

 

Ako si bicykel objednať?

 

> Prostredníctvom e-mailového formulára "ZÁUJEM O PRODUKT" z karty produktu

Pokiaľ je aktuálne platná cena pre niektorého zákazníka prijateľná a má záujem si bicykel za túto cenu kúpiť, môže svoj záujem o kúpu prejaviť bezprostredným vyplnením a odoslaním e-mailového formulára "ZÁUJEM O PRODUKT", ktorý sa nachádza na karte konkrétneho produktu. V texte by mal záujemca uviesť predajcu bicyklov MERIDA (podľa výberu zo Zoznamu predajcov), u ktorého si želá bicykel vyzdvihnúť a zaplatiť zaň dosiahnutú cenu, resp. mu bude odporučená najbližšia vhodná predajňa. Vybraný bicykel, ak bude v tom čase ešte stále dostupný na sklade*, bude najneskôr do 5 pracovných dní od prijatia vyplneného formulára pripravený vo vybranej predajni. Záujemca má možnosť si priamo v predajni tovar skontrolovať a urobiť konečné rozhodnutie o jeho kúpe. Predmetný bicykel mu bude pre tento účel v systéme rezervovaný 5 pracovných dní od prijatia vyplneného formulára - ak sa kúpa v tejto lehote neuskutoční, bude bicykel opäť uvoľnený do predaja, resp. postúpený ďalšiemu záujemcovi v poradí.

> Priamym oslovením niektorého z predajcov bicyklov MERIDA

Môžete tiež priamo osloviť Vášho predajcu bicyklov MERIDA a navzájom si dohodnúť podmienky dodania vybraného bicykla. Predajca pre Vás bicykel podľa dohody objedná a zabezpečí jeho dodanie. Z hľadiska aktuálnej dostupnosti tovaru je však pri tomto postupe rozhodujúci až čas zadania objednávky tovaru do objednávacieho systému predajcom a jej spätné potvrdenie.

 

VSTÚPTE DO AKTUÁLNEJ PONUKY JEDINEČNÉHO VÝPREDAJA >>>

 

*Akcia trvá do vypredania zásob.